Eki 25

WPS Office

WPS Office 2015 9.1.0.5200 | 83 MB

WPS Office, bilgisayarlarında yeni ve ücretsiz bir ofis programı kullanmak isteyenlerin tercih edebilecekleri seçenekler arasında yer alıyor ve ücretli ofis uygulamalarından pek de geri kalır yanının olmadığını eklemek gerek. Hem ücretsiz olan hem de kolay kullanılır bir yapıya sahip olan program, pek çok kullanıcının ihtiyacını karşılamakta yeterli olacaktır.

Programı kullanırken Microsoft Office’in Word, Excel ve PowerPoint formatları olan doc, xls ve ppt formatlarını düzenleyebiliyor, böylece iş arkadaşlarınız bu formatlarda belgeler gönderseler bile sorun çıkmadan tüm işlemleri tamamlayabiliyorsunuz. Elbette isteyen kullanıcılar WPS Office’in kendi Writer, Spreadsheet ve Presentation adlı araçlarını da kullanabiliyor ve bu formatlarda belgeler saklayabiliyorlar.

WPS Office 1

Programla birlikte yüzlerce farklı hazır temanın gelmesi sayesinde hem belgeleriniz hem de sunumlarınızı amacınıza uygun olarak süsleme ve güzel görünmelerini sağlama imkanınız da oluyor. Bunun yanında WPS’in kendi bulut depolama servislerine erişerek belge yedeklemeleri, diğer cihazlarla senkronizasyon gibi araçlardan faydalanmak da mümkün hale geliyor.

Yazılım Adresi: http://wps.com/

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8/10

Buradan İndirebilirsiniz  |  Turbobit  |  Userscloud  |

 


 

 

Dosya Nasıl İndirilir  |  Turbobit NitroFlare  Hitfile  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: