Ara 01

recovery

Wondershare Data Recovery 5.0.5.3 | 26 MB

Wondershare Data Recovery silinen dosyaları geri getirme konusunda kullanıcılara çözüm sunan bir dosya kurtarma programıdır.

Bilgisayarımızı kullanırken sonradan ihtiyaç duyabileceğimiz bir dosyayı zaman zaman kazara silebiliyoruz. Bunun yanında veri transferleri sırasında oluşan problemler veya disk arızaları, elektrik kesilmesi gibi nedenlerden ötürü dosya kopyalama işlemlerinde veri kayıpları yaşanabilmektedir. Bu tip durumlarda bizim için önemli olan dosyaları kurtarabilmek için özel bir program kullanmamız gerekmektedir. Bu amaçla kullanabileceğiniz Wondershare Data Recovery sunduğu özelliklerle dosya kurtarma işlemini kolay hale getirmektedir.

data-recovery

Farklı ihtiyaçlara yönelik farklı veri kurtarma yöntemleri sunan Wondershare Data Recovery geri deönüşüm kutusundan sildiğiniz dosyaları geri getirebilmenin yanında veri transferleri sırasında kaybolan dosyaları, kayıp sabit disk bölümlerini de kurtarabiliyor. Hatta hasarlı dosya sistemlerinden de dosya kurtarmayı mümkün kılan programın en kullanışlı yönü ise önceden yapılan kayıp dosya arama işlemlerine sonradan devam edebilmenize imkan tanımasıdır. Bu sayede zamanınız olmadığı durumlarda önceden yaptığınız aramalara devam edebilmeniz mümkün olmakta.

wondershare-data-recovery

Yazılım Adresi: http://www.wondershare.net/

Buradan İndirebilirsiniz  |  Turbobit  |  Nitroflare  |

 


 

Dosya Nasıl İndirilir Turbobit  |  Nitroflare  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 2.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +1 (from 1 vote)
Wondershare Data Recovery 5.0.5.3 - Bilgisayardan Silinen Dosyaları Kurtarma Programı, 2.0 out of 10 based on 1 rating

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: