Kas 14

 WebSite X5 Professional

WebSite X5 Professional 11.0.2.13  | 283 MB

WebSite X5, 5 adımda kullanıcıların profesyonel web siteleri ve çevrim içi mağazalar hazırlanmasına yardım eden, sezgisel işlem yapısıyla donatılmış kullanışlı bir editör. WebSite X5 ile web sitesi yapmanın kolay ve basit yolunu elinizde bulundurucaksınız.

Program profesyonel ellerden çıkmış, kişiselleştirilebilen 1.500 tane hazır web tasarım teması içeriyor. Ayrıca siteyi yayına açmanız için 3 GB‘lık bir web alanı ve alan adı tescili kullanıcılara hediye ediliyor. Yazılım hiçbir şekilde programlama yeteneği istemiyor. Aynı zamanda yapım aşamasında kullanıcıyı yönlendiriyor. Her bir aşamada kullanıcının istediği sonuca ulaşması için yapması gereken işlemler gösteriliyor.

WebSite X5 ile hiçbir şekilde bir sayfa veya site limitlemesi yaşamıyorsunuz. Reklam ve önceden hazırlanmış kredi kartı ödeme sistemi gibi hazır özelliklerle en karmaşık işleri en basite indirebiliyorsunuz. 3 boyutlu tuş editörü, FTP motoru ve araçları, RSS besleyici ve çok dilli site hazırlamak için tasarlanmış araçlar kullanıcıları bekliyor. YouTube videoları ve flash animasyon ve galeriler, Javascript uygulamaları kolayca siteye aktarılabiliyor. Hazırlanan bu sayfalar cep telefonları tarafından gezilebiliyor ve arama motorları tarafından kolaylıkla indeksleniyor.

WebSite X5

Turbobit İle dosyayı tek link olarak indirebilirsiniz

Dosya Nasıl İndirilir Görsel Anlatım  |  Letitbit Turbobit Uploaded.To  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
WebSite X5 Professional 11.0.2.13 + Türkçe, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , , , , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: