Ara 15

TweakBit PCSpeedUp 1.8.0 | 9.5 MB

Bilgisayarınızın hızını ve performansını artırmaya yardımcı bir araç olan TweakBit PCSpeedUp. Açar açmaz yüklediğiniz yazılımın çalıştığını gördüğünüz için paniğe kapılmayın. TweakBit PCSpeedUp öncelikle bilgisayarınızı bir tarama işleminden geçirip kaldırabileceği hataları analiz etmek istiyor.

TweakBit PCSpeedUp, yazılımla problem çözümüne geleceği noktada program sizden bir sonraki adımı atıp atmak istemediğinizi soruyor. Bu aşamada işlemin devamını onayladığınızda sizden bir lisans kodu isteniyor. Lisans kodunuzun olmaması durumunda ise TweakBit PCSpeedUp’in resmi sitesinden kredi kartınız aracılığıyla profesyonel paketi almanız mümkün.

Bilgisayarınızdaki her şeyin daha hızlı çalışacağı vaadinde bulunan TweakBit PCSpeedUp; disk birleştirme, internet ayarlarını düzenleme, kayıt temizleme, açılış ve kapanış hızını artırma gibi seçenekleri ayağınıza getiriyor. Yazılımların açılış süreleri, bilgisayarın kapanma süresi ve dosya aktarım hızında ölçülebilir bir artış vaadeden program ne yazık ki ücretsiz bir deneme sunmuyor. Bu nedenle deneme sürümünde sadece hataları analiz eden bir tarama ekranıyla karşılaşıyorsunuz.

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10

Buradan İndirebilirsiniz  |  Turbobit Nitroflare  |

 


 

Buradan İndirebilirsiniz  |  Turbobit  |  Nitroflare  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: