Ara 16

TweakBit FixMyPC 1.8.0 | 11 MB

Bilgisayarımızı kullandığımız süre boyunca bilgisayarımıza birçok farklı yazılım yükleyerek çalıştırıyoruz. Bilgisayarımıza format atıp işletim sistemini yükledikten sonra bilgisayarımız seri bir şekilde açılıp kapanıyor, programlar hızlıca başlıyor ve sekmeler arasında hızlı bir şekilde geçiş yapılınabiliyor. Fakat bilgisayarımızı kullanma süremiz arttıkça bu serilik kaybolmaya başlıyor ve takılmalarla karşılaşıyoruz. Programlar açılırken bekliyoruz, sekmeler arası geçişlerde aksaklıklar yaşanıyor ve kimi zaman mavi ekran hataları gibi hatalar alıyoruz. Bu tür problemlerin sebeplerinden biri kayıt defterinin şişmiş olması.

Gereksiz ve hatalı girdilerle kayıt defterimizin şişmesi aslında bilgisayar kullanımının doğal bir sonucu. Çünkü aynı anda çok işlem gerçekleştiren bilgisayarlar çok sayıda kayıt defteri girdisi oluşturuyor. Bu girdilerin hatalı ve gereksiz olanları ise sisteminizin işleyişini aksatabiliyor. İşte TweakBit FixMyPC bu tür problemleri saniyeler içinde tespit edebiliyor ve düzeltebiliyorsunuz.

TweakBit FixMyPC kısa bir tarama sürecinden sonra kayıt defteri hatalarınızı ve gereksiz kayıt defteri girdilerini size listeliyor. Tarama işlemi sonrasında ise bu problemlerden toplu olarak kurtulabiliyorsunuz ve bilgisayarınızı işletim sisteminizi ilk yüklediğinizdeki haline geri döndürebiliyorsunuz.

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10

Yazılım Adresi: http://www.tweakbit.com/

Buradan İndirebilirsiniz  |  Turbobit  |  Nitroflare  |

 


 

Dosya Nasıl İndirilir  |  Turbobit  |  Nitroflare  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +1 (from 1 vote)
TweakBit FixMyPC 1.8.0 - PC Bakım ve Onarım Programı, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: