Mar 14

TogetherShare Data Recovery

TogetherShare Data Recovery 6.1.0 | 37 MB

Belgelerinizi, e-postalarınızı, ses ve video dosyalarınızın hepsini kurtarabileceğiniz bir dosya kurtarma programı arıyorsanız TogetherShare Data Recovery  programı size bu konuda yardımcı olabilecek kullanımı kolay  bir programdır. Silinen veya kaybolan dosyalarınızı programı kullanarak sorunsuz bir şekilde geri getirebilirsiniz.

Bilgisayarınıza format attıysanız, virüs saldırısıyla karşı karşıya kaldıysanız veya dosyalarınızı kaybettiyseniz, TogetherShare Data Recovery Free size yardım ederek kaybolan tüm dosyalarınızı geri getirebilir. Kullanıcılar programı kullanarak taranmasını istediğini diski seçebilirler. Ayrıca özel olarak istediğiniz dosyalar için de taramalar gerçekleştirebilirsiniz.

TogetherShare Data Recovery 1

Kullanıcılara yardımcı olacak bir sihirbaz ile gelen program, dosyalarınızı kurtarma işlemleri sırasında size oldukça yardımcı olmaktadır. Bu sihirbaz sayesinde kaybolan veya silinen dosyalarınızı kolayca bularak geri getirebilirsiniz. Kurtarma işlemlerinin süreleri aramış ve aratmış olduğunuz dosyaların büyüklüğüne göre değişsede, program kurtarma işlemleri oldukça hızlı gerçekleştirmektedir.

Genel anlamda baktığımızda, diğer dosya kurtarma programlarına göre çok daha kolay bir kullanıma sahip olan TogetherShare Data Recovery Free, herhangi bir problem yaşamadan rahatlıkla dosyalarınızı kurtarmanızı sağlıyor. Sade ve modern arayüzü üzerinden tarama ve kurtarma işlemlerini basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Programın ücretsiz versiyonu ile size sunulan 1 GB’lık ücretsiz veri kurtarma limiti dolduğunda, programın versiyonunu yükselterek dosya kurtarma işlemlerini tekrar yapabilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP/2000.

Buradan İndirebilirsiniz  |  Turbobit  |  Nitroflare  |

 


 

 

Dosya Nasıl İndirilir  |  Turbobit  |  Nitroflare  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +1 (from 1 vote)
TogetherShare Data Recovery 6.1.0, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: