Kas 28

data-recovery

Stellar Phoenix Windows Data Recovery Professional 6.0.0.1 | 5.7 MB

Stellar Phoenix Windows Data Recovery Home, veri kurtarma işlemlerini basitleştirerek birçok bilgisayar kullanıcısının yanlışlıkla sildiği veya kaybettiği verileri kolayca geri getirebilir. Mayıs ayında piyasaya çıkan ürünün 3 farklı sürümü bulunuyor. Keyif amaçlı bilgisayar kullanımına uygun olan ev versiyonu ihtiyaçlarınız gidermek için yeterli olacaktır. Programın orjinalini almadan önce indirip deneyerek bilgisayarınızda tarama yapabilir ve kurtarabileceğiniz dosyaları görebilirsiniz.

windows-data-recovery-1

Programı yüklemek oldukça basit ve başka bir yazılıma ihtiyaç duymuyor. Programa genel olarak baktığımızda kullanırken size herhangi bir sıkıntı çıkarmayacağını söyleyebilirim. Uygulama otomatik olarak sisteminizdeki sürücüleri tespit ettikten sonra sizin yapacağınız tek şey tarama işlemini başlatmak.

Uygulamanın ana ekranına baktığınızda burası için yapılacak herhangi bir açıklamaya gerek olmadığını göreceksiniz. Ana ekranda bulunan sadece 2 modül var.Bunlardan biri sürücülerinizde herhangi bir dosya türünü aratabileceğiniz veri kurtarma, öteki ise fotoğraflarınızı kurtarmaya odaklı çalışan fotoğraf kurtarma modülüdür.

windows-data-recovery

İşletim Sistemi: Windows 10, 8.1, 7, Vista, 2003, XP and 2000

Yazılım Adresi: http://www.stellarinfo.com/

Buradan İndirebilirsiniz Turbobit  |  Nitroflare  |

 


 

Dosya Nasıl İndirilir  |  Turbobit  |  Nitroflare  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 6.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +2 (from 2 votes)
Stellar Phoenix Windows Data Recovery Professional 6.0.0.1, 6.0 out of 10 based on 2 ratings

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , , , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: