Kas 25

soft4boost-document-converter

Soft4Boost Document Converter 4.6.7.441 | 30 MB

Soft4Boost Document Converter programı, bilgisayarınızda bulunan dökümanları diğer döküman formatlarına dönüştürebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz programlar arasında yer alıyor ve neredeyse tüm popüler formatlar konusunda destek sunuyor.

Bilhassa başka bilgisayarlarda ofis programları ile hazırlanmış olan ancak mevcut bilgisayarınızda açacak bir yazılıma sahip olmayan dökümanların anında başka formatlara dönüştürülmesinde yardımcı oluyor diyebilirim. Pek çok kişiden farklı formatlarda dökümanlar alıyor ve bunları kullanmanız gerekiyorsa kesinlikle sahip olmanız gerekenler arasında.

document-converter

Programın desteklediği formatlar arasında şunlar yer alıyor; PDF, DOC, TIFF, TXT, RTF, ODT, JPEG, Diğerleri

Programın arayüzü çok kolay kullanılır bir şekilde hazırlanmış ve dolayısıyla kullanırken neyin nerede olduğunu bulmakta pek zorlanmayacaksınız. Dönüştürülecek dosyayı ve hedef formatı seçtikten sonra yapmanız gereken tek şey dönüştürme butonuna basmak ve işlemi sonlandırmak.

Dilerseniz dönüştürme işleminden önce önizleme yapmak ve böylece sonuçların istediğiniz gibi olup olmayacağını görmek de mümkün. Çok çeşitli dosyalar arasında dönüştürme işlemleri için güvenle kullanabilirsiniz.

Yazılım Adresi: http://soft4boost.com/

Buradan İndirebilirsiniz DirekLink  |  Turbobit  |  

 


 

Dosya Nasıl İndirilir Turbobit  |  Nitroflare  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +1 (from 1 vote)
Soft4Boost Document Converter 4.6.7.441 + Türkçe, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , , , , , , , , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: