Kas 24

Registry Winner

Registry Winner 6.8.11.14 | 4.7 MB

Kayıt defterinizi ikinci en iyi ile tehlikeye atmayın!Registry Winner, PC bakım ve onarımı için çok dilli, gelişmiş bir kayıt defteri temizleyicisidir. Program, sistemin yavaşlaması, donması, çökmesi ve kilitlenmesi gibi PC sorunlarına karşı tam bir tarama yapabilir. Sistem hızını güvenle optimize eder ve PC’nizi dikkat çekecek bir performansa getirir.

Registry Winner

Registry Winner, bilgisayar hatalarını onaran ve sistem hızını en iyi duruma getiren üst düzeyde bir kayıt defteri temizleyicisidir. Normal kullanım sırasında sisteminizde; yavaşlama, çökme veya donma, mavi ekran, kilitlenme ve hata mesajları gibi çeşitli can sıkıcı kayıt defteri hataları yavaş yavaş oluşur.

Registry Winner, sisteminizi taramak için en gelişmiş teknolojiyi kullanır ve saniyeler içinde anlaşılır bir rapor verir. Sorunlar bir kere belirlendiğinde, Registry Winner size profesyonel ve etkin çözüm önerileri sunar. Programı düzenli olarak kullanmak suretiyle, hem sisteminiz daha kararlı hale getirilir ve hem de, pahalı donanım yükseltmelerine gerek kalmaksızın kayıt defteriniz hızla okunabilecek duruma getirilir.

Registry

Registry Winner™ niçin gerekli?

Kayıt defteri, Windows’un yazılım ve donanım yapılandırma bilgileri ile kullanıcı ayarlarının ve kurulum bilgilerinin saklanması için kullanılır. Bilgisayarınızı ne kadar uzun süre kullanırsanız, kayıt defterinizde de o kadar çok hata ve geçersiz girişler oluşur. Bu durum sistem performansını ve kararlılığını olumsuz etkiler.

Bilgisayarınızın hızı sürekli düşer, sistemin çökmesi veya donması gibi durumlarla daha fazla karşılaşırsınız. Bazı bilgisayar kullanıcıları kayıt defterini elle onarmaya çalışırlar ama bu, durumu daha da kötüleştirir. Kendinizin yapması halinde saatler (hatta belki günler) alacak değişiklikleri Registry Winner birkaç dakikada yapabilir.

Winner

İşletim Sistemi: Windows NT/2000/2003/XP/Vista/7

İstediğiniz Linkten Dosyayı İndirebilirsiniz

Dosya Nasıl İndirilir Görsel Anlatım  |  Letitbit Turbobit  |  Uploaded.To  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , , , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: