Eki 26

Pixopedia 2

Pixopedia 2014 0.4.0 Portable + Plugins | 36 MB

Pixopedia programı, resim, çizim, animasyon ve videolara yepyeni bir düzenleme olanağı getiren ilginç ve ücretsiz programlar arasında yer alıyor. Temel olarak bakıldığında Paint gibi basit bir çizim programına benzemesine rağmen çizimlerini sadece boş ekran üzerinde değil çeşitli multimedya dosyaları üzerinde de gerçekleştirebilmesi sayesinde karşılaşabileceğiniz farklı çizim programlarından bir tanesi haline geliyor.

Kullanıcı arayüzü çok basit ancak işlevleri görünüşünden daha iyi olan programı kullanırken pek bir zorluk yaşayacağınızı da sanmıyorum. Dolayısıyla çizim yapmak ya da başka bir dosyayı düzenlemek için kullanmanız gereken araçları en kolay şekilde bulabileceğinize inanıyorum.

Pixopedia 3

Program içerisinde yer alan fırça çizim araçlarının pek çok özelliği düzenlenebiliyor ve farklı parametreler kullanılabiliyor. Böylece istediğiniz sonuçları almak oldukça kolay. Ayrıca programda bulunan farklı araç pencerelerini program penceresinden bağımsız olarak taşıyabildiğiniz için monitörünüz üzerinde dilediğiniz gibi yerleşim gerçekleştirebilirsiniz.

Pixopedia 1

Yazılım Adresi: http://www.sigmapi-design.com/wp/

Buradan İndirebilirsiniz  |  Turbobit  |  Userscloud  |

 


 

 

Dosya Nasıl İndirilir  |  Turbobit NitroFlare  Hitfile  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: