Ara 10

Picture Cutout Guide 3.2.10 | 4.3 MB

Profesyonel resim düzenleme ve grafik araçları içerisinde bulunan onlarca farklı aracı kullanmak özellikle amatör kullanıcılar için katlanması zor bir durum haline geliyor. Resimlerin arkaplanlarını kesmek ve belli kişileri, objeleri farklı resimlere kolajlamak isteyen kullanıcıların deneyebileceği basit ancak işlevsel uygulamalardan birisi de Picture Cutout Guide Lite programı.

Çok temiz bir arayüze sahip olan program aynı zamanda işlemleri nasıl gerçekleştirebileceğinize dair öğretici derslerle de birlikte geliyor. Arkaplanda yer alan resmi nasıl kaldırabileceğinizi, efektler ekleyebileceğinizi, fotomontajlar yapabileceğinizi bu dersler sayesinde hemen öğrenebiliyorsunuz.

Aynı zamanda programın içerisinde yeniden boyutlandırma, kırpma, döndürme, yazı ekleme gibi pek çoğumuzun ihtiyaç duyduğu özellikler yer alıyor. Arkaplandan kişiler ve nesneleri ayırırken aynı anda efektler de uygulayabiliyor ve kesme işlemini çok daha etkileyici hale getirebiliyorsunuz.

Arayüzde bulunan parlaklık ve kontrast ayarlama özellikleri de fotoğraflarınızı daha güzel yapıyor. JPG, TIFF, PNG ve BMP gibi popüler dosya formatlarını destekleyen Picture Cutout Guide Lite’ı deneyerek işinizi görüp görmediğine karar verebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows XP / Windows 7 / Windows 8 / 8.1 (x86/x64)

Buradan İndirebilirsiniz  |  Turbobit  |  Nitroflare  |

 


 

Dosya Nasıl İndirilir  |  Turbobit  |  Nitroflare  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +1 (from 1 vote)
Picture Cutout Guide 3.2.10 Türkçe - Fotoğraf Kesme ve Fotomontaj Programı, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: