Kas 13

Perfectly Clear

Perfectly Clear 2.0.0.28 | 64 MB

Perfectly Clear programı, bilgisayarınızda bulunan resim ve görsel dosyalarının toplu olarak iyileştirilebilmeleri için kullanabileceğiniz ve direkt olarak karmaşık ve detaylı filtre, efekt ve ayarlar kullanarak tüm fotoğraflarınızı en hızlı şekilde ve toplu olarak düzeltebilirsiniz. Özellikle kalitesiz çekim ya da karanlık ortam gibi istenmeyen durumlarda ortaya çıkan fotoğraf kalitesi sorunlarına karşı kullanılabilecek olan Perfectly Clear, teker teker fotoğraflar üzerinde işlem yapmanıza gerek bırakmıyor ve en doğru koşulları tüm fotoğraflar için hemen bulabiliyor.

Aynı anda birden fazla fotoğrafı direkt olarak arayüzü kullanarak ekleyebilirsiniz ve bir yandan da önceki ve sonraki halini anlık olarak görebilirsiniz. Bu düzenleme işlemlerini yaparken fotoğraf kalitesine dokunmayan Perfectly Clear, kalite üzerinde oynama yapmadan sadece fotoğrafı daha iyi görünecek şekilde modifiye etmeye çalışıyor.

Eğer fotoğraflar yüklendiği zaman programın otomatik olarak eklediği ayarları sevmezseniz, kendiniz de uygulanan ayarlar üzerinde manuel değişiklikler gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca düzenleme özelliklerinin diğerlerini etkilememesi de oldukça işe yarar yönlerinden birisi diyebilirim. Yani kontrast üzerinde oynadığınızda renklerde ya da parlaklıkta herhangi bir bozulma meydana gelmiyor ve her element manuel olarak kontrol edilebiliyor.

Perfectly Clear

03_127

Sistem gereksinimleri:

Photoshop CS3, CS4, CS5, CS6 veya Creative Cloud (32 bit ve 64 bit hem de destekler)
Photoshop Elements 8,9,10,11,12,13
Corel Boyahane Pro X5 veya X6
Lightroom 2.7 veya üzeri

İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 veya 8 (32bit ve 64bit uyumlu)

İstediğiniz Linkten Dosyayı İndirebilirsiniz

Dosya Nasıl İndirilir Görsel Anlatım  Letitbit Turbobit Uploaded.To  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 4.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
Perfectly Clear 2.0.0.28 , 4.0 out of 10 based on 2 ratings

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: