Kas 21

obs

OBS Studio 0.16.6 Full | 95 MB

OBS Studio, video kaydı ve canlı yayın için bir yazılımdır. Desteklenen özellikler şunları içerir: H264 (x264) ve AAC kullanarak kodlama. Intel Hızlı Senkronizasyon Video (QSV) ve NVENC için destek. Sınırsız sayıda sahne ve kaynak. RTMP’yi Twitch, YouTube, DailyMotion, Hitbox ve diğerlerine yayın yapan Canlı RTMP. MP4 veya FLV’ye dosya çıktısı. Yüksek performanslı oyun akışı için GPU tabanlı oyun yakalama. DirectShow yakalama aygıtı desteği (web kameraları, yakalama kartları, vb.). Windows 8 yüksek hızlı monitör yakalama desteği. Bilinear veya lanczos3 yeniden örnekleme.

Özellikle son birkaç yılda internet yayıncılığı konusunda önemli gelişmeler yaşandı. Video içerikle beraber internetten canlı yayın yapan uygulamalar sayısı da arttı. Bu durum internette video yayıncılığının da gelişimini hızlandırdı.

İnternetten yayın yapmayı sağlayan birçok farklı masaüstü yazılım ve mobil uygulama var. Bunlar arasında masaüstü tarafındaki en başarılı seçeneklerden birisi Open Broadcaster Software. Ücretsiz olarak dağıtılan bu yazılım, Twitch ile uyumlu çalıştığı gibi ayarları da kısa sürede yapılabiliyor.

obs-studio

Yeni yayınlanan güncellemeyle yazılım çok daha gelişmiş özellikler sunuyor. OBS’nin stüdyo modunu içeren son güncellemesi, farklı sahneler ya da kaynakları düzenlemeye imkan tanıyor. Ek olarak iki kaynak arasındaki geçiş de yumuşak bir şekilde sağlanıyor. GIF ve filtre desteğinin de eklendiği OBS yazılımına, yayın başlatma ve durdurma seçeneklerine dair yeni ayarlar da dahil edilmiş.

obs-studio-1

Yazılım Adresi: https://obsproject.com/

Buradan İndirebilirsiniz  |  DirekLink  |  Turbobit  |  

 


 

Dosya Nasıl İndirilir Turbobit  |  Nitroflare  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +1 (from 1 vote)
OBS Studio 0.16.6, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: