Eyl 27

Nero Burning ROM 2016

Nero Burning ROM & Nero Express 2016 17.0.05.0 | 32 MB

Nero Burning ROM, diske kayıt yapmanızı sağlayan klasik bir program. Veri disklerinden ses CD’lerine ve HD DVD’lere kadar her şeyi kaydedebilirsiniz. Program özellikle eşsiz olan bir dizi seçenek sunuyor ve CD ve DVD’lere yazmayı olabildiğince esnek hale getiriyor.

Nero Burning ROM orijinal Nero uygulamasıydı ve bazıları onun aynı zamanda en iyisi olduğunu söylüyordu. Yazma uygulaması olarak mükemmel. Nero Burning ROM kesinlikle piyasadaki en basit uygulama değil; ama basitlikten kaybettiklerini kalite, yapılandırma seçenekleri ve hız ile sunuyor.

Nero Burning ROM 2016 1

Geniş anlamda Nero Burning ROM’u CD’lere, DVD’lere ve DVD ve CD ROM’lara yazmada kullanabilirsiniz. Buraya kadar her şey normal. Ancak uygulamayı rakiplerinden ayıran şey mükemmel yapılandırma seçenekleri – bunları programı açar açmaz görüyorsunuz. Bunlar yeni başlayanlar için fazla gelebilir ama kavramanız uzun sürmüyor. Bir kez kavradınız mı, bu seçeneklerin Nero Burning ROM’un başlıca avantajları olduğunu anlıyorsunuz.

Nero Burning ROM 2016 2

Ancak bu uygulama yapılandırma seçenekleriyle de yetinmiyor. Nero Burning ROM tüm CD/DVD ihtiyaçlarınızı aynı programdan karşılayabileceğiniz anlamına gelen çok sayıda ikincil araç da sunuyor: bir kodlayıcı, derleme aracı, dahili kaydedici ve disk gezgini var.

Nero Burning ROM, tüm CD ve DVD yazma ihtiyaçlarınız için hepsi bir arada bir uygulama.

Nero Burning ROM 2016 3

Nero Burning ROM 2016 4

Buradan İndirebilirsiniz  |  Turbobit  |  Userscloud  |

 


 

 

Dosya Nasıl İndirilir  |  Turbobit NitroFlare  Hitfile  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

written by admin \\ tags: , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: