Kas 17

Navitel

Navitel Navigator 9.3.0.195 for Android | 186 MB

Navitel Navigator – GLONASS / GPS alıcısı ile donatılmış akıllı telefonlar ve PDA (PDA) için benzersiz ve doğru navigasyon sistemi.özel bir set ile,Navigasyon sistemi Navitel Navigator sokak isimleri, ev numaraları, metro istasyonları, benzin istasyonları, restoranlar, ormanlar, nehirler, göller  ve diğer önemli ve yararlı bilgiler konumu ile ülkelerin ayrıntılı seyir haritalarını kullanır.

Navitel Navigator

Navitel Navigator popüler bir kartografik editörü olan GPSMapEdit, kullanıcıların kendileri tarafından oluşturulan ve güncellenen kartı kullanmanıza olanak sağlar.  Diğer işlevleri arasında, Navitel (SPEEDCAM) yerini yaklaşan tehlikelere karşı uyarmak ve hızını azaltmak için sizi uyarır .Sistem – seyir şehirlerin çizelgeleri ve ülkelerin bölgelerin en eksiksiz ve ayrıntılı kapsamı, yollar ve otoyollar 3-D-mode haritalama, sokak adresi, Ses, en iyi yolları, trafik sıkışıklığı ve dolambaçlar … kullanışlı objeler POI metro istasyonları, benzin istasyonları büyük bir veritabanı ve şehir ve çevresindeki kasabalarda yönelimleri için tüm beraberindeki arka plan bilgileri size sunar.

Navitel Navigator

screenshot_tr_2

Çevrimdışı navigasyon.Program ve haritaların kullanımı için gerekli İnternet bağlantısı mobil bağlantı roaming veya ek masraflar gerektirmiyor. Herhangi bir zamanda haritalara Erişim: Haritalar bir cihaz veya bir SD-kart dahili hafızasına indirilir.

screenshot_tr_3

Navitel Navigator 9.3.0.195 for Android

depositfiles

Kafkasya ve Orta Asya: Ermenistan, Azerbaycan, Gürcistan, Kırgızistan, Tacikistan, Türkiye, Özbekistan haritalarını alttaki linklerden indirebilirsiniz.

caucasus.and.central-asia.q2.2014.part1.rar
caucasus.and.central-asia.q2.2014.part2.rar
caucasus.and.central-asia.q2.2014.part3.rar

Dosya Nasıl İndirilir Görsel Anlatım  Letitbit Turbobit  |  Uploaded.To  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , , , , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: