May 15

Nanjing Swansoft CNC Simulator

Nanjing Swansoft CNC Simulator 7.1.1.2 | 291 MB

Swnasoft CNC Simulator sadece Eğitim kurumları değil tüm talaşlı imalat,makine ve kalıpçılık sektöründeki özel İşletmelere büyük kolaylıklar kazandıracak bir programdır. Sanayimizdeki ilgili firmalarda her CNC için bir yetişmiş personele ihtiyaç vardır. Bu firmalar bu personeli ya özel kurslara göndermek yada kendi içerisinde yetiştirmek zorundadır.

Makine Teknolojisi alanında çalışan veya okulunda CNC tezgâhı olan, olmayan tüm öğretmenler ve öğrenciler için çok güzel bir cnc eğitimi simulasyon programı olan bu sistem içerisinde CNC Freze ve Torna tezgâhlarında kullanılan FANUC, SIEMENS, MITSUBISHI, FAGOR, HAAS, DASEN, HEIDENHAIN gibi 65 farklı kontrol ünitesiyle 120 farklı operatör paneli ve üç boyutlu makina simulasyonu mevcuttur. program içerisinde CNC manuel programlama yapabilir, parça işleme simulasyonunu gerçek zamanlı izleyebilir ve üretilmiş olan parça üzerinde ölçme ve kontrol işlemleri yapabilirsiniz.Dokunmatik ekran özelliği ile kendinizi sanki gerçek bir CNC ünitesi başında gibi hissedecsiniz

Swansoft CNC Simulator 7.1.1.2

İşletim Sistemi: Windows® XP|Vista|7 & 8

BU YAZILIM TELİF HAKKI NEDENİ İLE İNDİRME LİNKLERİ YAYINDAN KALDIRILMIŞTIR. PROGRAMI SATIN ALMAK İÇİN http://www.swansoft.com.tr/ yada http://www.formaksan.com.tr/ ADRESİNİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
Nanjing Swansoft CNC Simulator 7.1.1.2, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: