Eki 04

MyLanViewer Enterprise 4.19.4 | 9.3 MB

MyLanViewer, kullanıcıların yerel ağları üzerinde yer alan bilgisayarları görüntüleyebilecekleri ve aynı zamanda paylaşılan tüm öğelere kolayca ulaşabilecekleri birçok ağ aracına sahip olan güçlü bir yerel ağ yönetim programıdır.İlk bakışta programın kullanıcı arayüzü biraz eski moda gibi gelecek olsa da programı kullanmaya başladıktan sonra, sizlere sunduğu güçlü araçlar nedeniyle arayüzü hiç önemsemeyeceğinizi söyleyebilirim.

Program üzerinde kullanabileceğiniz tüm özellikler ana pencerenin sol bölümünde farklı başlıklar altında listelenmiştir. Ayrıca ekstra özellikler için üst tarafta yer alan açılır menüleri kullanabilirsiniz.

Hızlı ve tam arama olmak üzere iki farklı tarama metodunu kullanıcılara sunan MyLanViewer, tüm yerel ağı tarar ve yerel ağınız üzerinde yer alan tüm bilgisayarları sizin için listeler. Ayrıca tüm yerel ağ bilgisayarları hakkında ihtiyacınız olabilecek yararlı bilgileri size sunar.

Yine program içerisinde yer alan güçlü arama aracı yardımıyla, ağ bilgisayarları üzerinde farklı filtrelemeler yardımıyla istediğiniz dosyaları kolaylıkla arayabilir ve bulabilirsiniz. Tabii bu noktada ağınızın büyüklüğüne göre dosya arama işlemleri biraz uzun sürebilir.

Ayrıca MyLanViewer, aynı ağ üzerinde yer alan kullanıcıların birbiriyle mesajlaşabilmesi için dahili bir mesajlaşma uygulamasını da kullanıcılara sunmaktadır.

Güçlü bir yerel ağ yönetim programına ihtiyaç duyuyorsanız MyLanViewer’ı mutlaka denemenizi öneririm

İşletim Sistemi: Windows 2000/XP/Vista/Win 7/Win 8/Win 8.1/Win 10.

Yazılım Adresi: http://link.tl/psVW

Buradan İndirebilirsiniz  |  Turbobit  |  Nitroflare  |

 


 

 

Dosya Nasıl İndirilir  |  Turbobit  |  Nitroflare  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 6.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
MyLanViewer Enterprise 4.19.4 Final + Portable, 6.0 out of 10 based on 2 ratings

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: