Nis 04

Mozilla Firefox 37.0.1

Mozilla Firefox 37.0.1 | 39 MB

Mozilla Firefox, bilgisayar kullanıcılarının internet deneyimini geliştirmek amacıyla hazırlanan hızlı, basit ve açık kaynak kodlu bir internet tarayıcısıdır. 2004 yılında piyasaya sürüldüğü zamanlarda Internet Explorer’ın en büyük rakipleri arasında yer almayı başarmış olsa da son yıllarda popüleritesini yavaş yavaş kaybetmeye başlamıştır. Yine de piyasada en çok kullanılan ilk beş internet tarayıcısı arasındaki yerini korumayı başaran popüler internet tarayıcısı, sürekli olarak güncellenmeye ve kullanıcılarına yeni özellikler sunmaya devam etmektedir.

Firefox ile Hızlı İnternetin Tadını Çıkarın

Sahip olduğu güçlü JavaScript motoru sayesinde sayfa yükleme hızlarını oldukça hızlı bir şekilde tamamlayan Firefox, kullanıcılarına oldukça hızlı bir internet deneyimi yaşatmak için sürekli olarak kendisini geliştirmeye devam ediyor. Açılış hızı ve grafik yorumlama konusunda hala piyasada yer alan en hızlı tarayıcılardan bir tanesi olan Firefox, Direct2D ve Direct3D grafik sistemini kullanmakta olan karışık web içeriklerini ve videoları oynatma konusunda gerçekten oldukça iyi bir iş çıkarıyor.

Ayrıca çökme koruması veya hata koruması olarak adlandırabileceğimiz sistem sayesinde üzerinde çalışmakta olduğunuz tüm sayfalar değil sadece sorun çıkaran sayfa üzerinde çalışma durdurulur. Bu sayede görüntülemekte olduğunuz diğer içerikleri, diğer sorunlu sayfanın çalışmasını durdurduktan sonra görüntülemeye devam edebilirsiniz. Aynı zamanda tarayıcı üzerinde yer alan sekmeli tarama yapısı ve hem arama hem de web sitesi adreslerini yazmak için kullanabileceğiniz tek araç çubuğu işlerinizi çok daha hızlı bir hale getirmektedir.

 Mozilla Firefox

Firefox ile Güvenli Bir İnternet Deneyimi

İnternet kullanıcılarının internet üzerinde güvenli ve anonim bir şekilde dolaşmalarına olanak sağlayan özel tarama özelliğini (gizli sekme veya gizli pencere) ilk kez kullanan tarayıcı olarak da adını tarihe altın harflerle yazdıran Firefox, bu özelliği sayesinde kullanıcılara ait geçmiş verilerini, arama geçmişini, şifreleri, indirmeleri, çerezleri ve önbelleklenmiş içerikleri kapatıldığı sırada otomatik olarak temizler ve kullanıcıların arkasında hiç bir iz bırakmamalarına olanak sağlar. Bu sayede siz bilgisayarınızın başında olmadığınız zamanlarda, bilgisayarınızın başına geçen herhangi biri size ait kişiler bilgilere veya verilere asla ama asla ulaşamaz.

Tüm bunların dışında içerik güvenliği, kimlik hırsızlığına karşı koruma teknolojisi, antivirüs ve zararlı yazılım entegrasyonu gibi diğer gelişmiş özellikleriyle de kullanıcılarına çok daha güvenli bir internet deneyimi sunan Firefox, güvenliğine önem veren kullanıcıların ilk tercihleri arasında yerini almaya devam ediyor.

Buradan İndirebilirsiniz  |  DirekLink  |  Turbobit  |  Keep2share  |

 


 

 

Dosya Nasıl İndirilir Görsel AnlatımTurbobit  |  Keep2share  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: