Kas 07

Microsoft Office

Microsoft Office 2013 Professional Plus | 1.32 GB

Microsoft’un yeni office yazılımı Office 2013 görsel anlamda birçok yeniliği beraberinde getiriyor. Windows 8 Metro arayüzünün bütün nimetlerinden faydalanılarak hazırlanan Office 2013 karşımıza daha sade ve kullanışlı bir arayüz ile çıkıyor. Özellikle de yenilenen arayüzü sayesinde artık birçok kullanıcı rahatlıkla Office yazılımlarını kullanabilecek.Son dönemlerde tema olarak sadeliği tercih eden Microsoft, Office 2013’te de aynı konsepti bizlere sunuyor. Tabii değişen tek şey görünümü değil, görselliğin getirdiği birçok sağlam yenilik Office’in köklü değişiminin bir işareti. Metro arayüzüne uyumlu bir şekilde konumlanan Office 2013 Metro UI’i tamamlıyor.

Gün geçtikçe popülaritesi artan bulut bilişimi kullanan Office 2013 bu sistemden sık sık faydalanıyor. Artık dosyalarınızıWindows Phone 8 ile entegre edebilecek, bulut sistemi vasıtası ile paylaşabilecek ve dosya alışverişini sağlayabileceksiniz. Ayrıca Microsoft bununla birlikte SkyDrive sisteminin daha verimli kullanılmasını kullanıcılarına aşılamış oluyor. Microsoft’un yakında çıkacak olan tablet bilgisayarı Surface’da düşünülerek dokunmatik cihazlar üzerinde Office 2013 kullanmak mümkün. Tasarım konusunda kendini ileri taşıyan Office 2013 için dokunmatik cihazlar da düşülmüş durumda. Artık dokunmatik cihaz kullanan kullanıcılar Office yazılımlarına en iyi şekilde hükmedebilecek.

Kısacası mükemmel bir Office deneyimini Office 2013 ile yaşayacaksınız. Kolay, sade, esnek ve kullanışlı bir forma kavuşan Office yazılımları Windows 8 ile birlikte oldukça gelişti.

Microsoft Office 2013

KURULUM NOTLARI:
Ofis2013 VL Türkçe 32 ve 64 bit paketleri birleştirilmiştir,sisteminize uygun olanı kurulur
Micro,Lite,Full + Normal 4 ayrı kurulum seçenekleri CMD ekranı sizi karşılar.
Klavyenizi kullanarak 1.Enter Micro kurulum | 2.Enter Lite kurulum | 3.Enter Full kurulum | 4.Enter Normal kurulum
Şeklinde Office2013 ‘ü rahatça kurabilirsiniz Diğer 5 ve 6 ‘ıncı seçeneklerde
5.Enter Sadece Normal kurulmuş olan veya daha evvel kurulu olan ofis2013 programlarını offline internetsiz şekilde sorunsuz lisanslar her zaman kullanılabilir.

2014-11-07_103158

6.Enter işlemsiz Çıkıştır herhangi bir işlem yapmaz direct olarak çıkar.

Lisans işleminde KMSpiko dosyası sağlam oluşu ve Ufak boyutundan ötürü kullanılmıştır.
Çalışma 7zip ve cmd komutları bütünleştirilerek derlenmiştir,kurulum hem hızlı,hemde sağlıklı ve temiz ilerleyecektir kurulumdan sonra kurulum bitti mesajı sizi uyaracaktır,lisans’lama işleminde sesli ingilizce dil ile lisans’ın yapıldığına ve bittiğine dair uyarı sesi sizi bilgilendirecek ve kurulum ekranı işlem sonunda otomatik kapanacaktır.

Son olarak sağlıklı kurulum için,kurmadan evvel UAC denetiminizi ve antivirus programlarını geçici olarak devredışı bırakıp,PC’nizi restart yaptıktan sonra masaüstü geldiğinde artık işlemleri devreye sokabilirsiniz.
forjest teşekkürler.

2014-11-07_103230

Buradan İndirebilirsinizLetitbit  |  Part 1 Part 2  |  Part 3  |  Part 4  |

 

Dosya Nasıl İndirilir Görsel Anlatım

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

written by admin \\ tags: , , , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: