Eyl 07

Maxon CINEMA 4D

Maxon CINEMA 4D Studio | 111 MB

CINEMA 4D Broadcast dinamik yayıncılık grafiklerini hızla ve kolaylıkla oluşturmanız için her şeye sahiptir. Eğer kullandığınız araçlara 3B eklemek isteyen bir hareketli grafik tasarımcısı iseniz, o zaman bu, sizin için ideal çözümdür.CINEMA 4D Broadcast, CINEMA 4D Prime’ın tüm fonksiyonlarını içermenin yanı sıra, endüstriyi yönlendiren klonlama araçları, global illumination gibi gelişmiş render seçenekleri, 3B modeller, kameralar, ışık ayarları, video klipleri ve pek çok başka unsuru da içermektedir.

Eğer 2B hareketli grafik yazılımları ile aşina iseniz, avantajlısınız demektir! CINEMA 4D Broadcast pek çok aynı bileşen içerir – örneğin Timeline ve keyframe‘ler – ki aynı şekilde kullanılırlar. Halen uyguladığınız görevleri yerine getirmede farklı yöntemler öğrenmek yerine sadece yeni disiplini öğrenmeniz gerekeceğinden, bu, öğrenme sürecini kısaltır ve basitleştirir!
CINEMA 4D’nin çok katmanlı (multi-layer), etkin veri gönderme seçenekleri sayesinde CINEMA 4D görsellerinizi After Effects, Motion, Final Cut Pro, Combustion ve diğer favori kompoze etme yazılımlarınıza aktarmak son derece kolaydır. Geniş seçenekler seti, gönderdiğiniz resim ve animasyonlar üzerinde tam kontrole sahip olmanızı sağlar. Örneğin, objeler için görüntü maskeleri, malzeme özellikleri (örn. Gölge veya yansıma) farklı layer’larda olabilir ve hatta Z-depth bilgisini dahi gönderebilirsiniz.
Son derece uygun bir fiyatla sunulan bu kadar çok özellik ve içerik ile, CINEMA 4D Broadcast’ın profesyonel 3B grafikleri oluşturmak için ilk seçeneğiniz olacağını göreceksiniz.

CINEMA 4D R17 YENİLİKLERİ
Öğrenimi ve Kullanımı Kolay, Güvenilir, Hızlı ve En Son Teknoloji
Bu tabirlerin her versiyonda kullanılmasının bir nedeni var – ve bu gelenek Release 16 ile devam etmekte! Bunlar, müşterilerimizin daima varlığına güvendiği ve Maxon müşterileri ve CINEMA 4D kullanıcılarının memnuniyetinin garantileridir.
Sculpting
CINEMA 4D Studio Release 16 ve BodyPaint 3D’de bulunan tamamen entegre Sculpting sistemi ile organik modelleme son derece kolaylaştırıldı. Herhangi bir baz modeli sanal kile dönüştürüp, çekme, çimdikleme, yumuşatma, bıçak veya sıyırma komutlarını kullanarak şekillendirin. Gelişmiş simetri araçları tek bir darbenizi çoklu eksenlerde hatta dairesel şekillerde aynalamanızı sağlar. İnce detaylar damgalar ve kalıplar ile uygulanabilir ve çalışma bölgenizi maskeler uygulayarak odaklayabilirsiniz. Heykel oluşturma çalışmanızı hiyerarşik bir katman sistemi ile organize edebilir ve her katmana farklı maskeler ve kuvvetler uygulayabilirsiniz. Son olarak, oluşturulan ağınıza direkt doku, animasyon ve render uygulayabilir veya düşük çokgenli bir modele displacament ve normal mapler ile bake edebilirsiniz.
Modelleme
Yeni, interaktif çalışma düzlemi modları, dinamik rehberler ve tamamen yeniden tasarlanmış yakalama sistemi ile, çok daha hızlı ve çok daha kesin çalışın. Çalışma düzleminizi dünya eksenine, kameraya veya mevcut seçime kolaylıkla hizalayın, ardından kolaylıkla yakalaşarı gerçekleştirin veya genel koordinatları, çalışma alanı yönlenmesine göre ayarlayın. Direkt görünümde doğrusal veya alansal rehberler çizin veya her bileşende oluşturulan dinamik rehber çizgilerini kullanın. Objeler veya bileşenleri, farenin sağ tuşunun basılı olması ile kolaylıkla seçebilirsiniz.
Animasyon
CINEMA 4D R16 içerisindeki kamera, dinamik ve karakter araçlarındaki gelişmelerle animasyon iş akışınızı hızlandırın. Yeni Motion Camera sistemini kullanarak, kamera konumlarını hızla dönüştürün ve dinamik kamera animasyonları oluşturun. CINEMA 4D Broadcast ve Studio’da, gerçekçilik ve dinamikler üzerinde aerodinamik kuvvetler, plastik yaylar ve kırılma konnektörlerinin yanısıra dinamikler üzerinde daha da gelişmiş Xpresso kontolleri ile daha fazla kontrole sahip olun. Geliştirilmiş rig’ler ve Character objesinin arttırılan yetenekleri ika karakterleriniza hayat verin.
 
Render
CINEMA 4D R16 ile daha yüksek render gerçekçiliği ve kompoze kontrolüne sahip olun. Yeni shaderler kullanarak ahşap dokusu, eskime efektleri ve normal mapleri canlandırın. Multiple Importance Sampling ve radiosity maps ile daha hızlı, daha kesin GI hesaplamalarının keyfini sürün. Render’larınız üzerinde Picture Viewer’da post efekt olarak gelen renk derecelendirmesi ile daha fazla kontrol sahibi olun ve position pass ile kompoze çalışmalarınızı optimize edin.
İş Akışı
R16, Adobe Photoshop, Adobe After Effects ve Nuke gibi anahtar uygulamalarla veri takasında etkileyici gelişmeler sunmaktadır. Artık, çoklu 3B objelerinizi, ışıklarınızı ve dokularınızı direkt Adobe Photoshop’da açabilirsiniz. 3D sahnelerinizi After Effects ile entegre edebilmeniz için yeni seçenekler eklendi. Multi-pass kompozitinizi otomatik olarak multi-layer OpenEXR desteği ile oluşturan yeni, NUKE bağlantısı eklendi.
Arayüz
CINEMA 4D R16 arayüzü ve iş akışındaki çeşitli gelişmeler sayesinde daha hızlı ve verimli çalışın. Çok daha çekici ve kullanışlı 3B görüntüyü, yeni obje işaretleme ve dış konturunu gösterme ve gelişmiş OpenGL gölgeler ile daha da çok seveceksiniz. Yeni spot ışığı stili Commander ile komutlara ve etiketlere kolayca erişin. Yeni kompozisyon yardımcıları sahnenizi ızgaralar veya altın spirallerle düzenlemeniz ve yeni kamera odak seçicisini kolayca kullanabilmeniz için eklendi. Arapça tercih edenler, CINEMA 4D arayüzünün keyfini kendi lisanlarında ve özellikle tasarlanan sağdan sola ekran düzenlemesi modunda süreceklerdir.

İşletim Sistemi: Windows® Vista|7|8|8.1|10 (64-bit)

Buradan İndirebilirsiniz  |  Turbobit  |  Userscloud  |

 


 

 

Dosya Nasıl İndirilir Turbobit NitroFlare  Hitfile  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +1 (from 1 vote)
Maxon CINEMA 4D Studio/Visualize/Broadcast/Prime 4D R17.032 RIP, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

written by admin \\ tags: , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: