Kas 29

Maxon Cinema 4D Studio R17.048

Maxon Cinema 4D Studio R17.048 Portable | 168 MB

CINEMA 4D Broadcast dinamik yayıncılık grafiklerini hızla ve kolaylıkla oluşturmanız için her şeye sahiptir. Eğer kullandığınız araçlara 3B eklemek isteyen bir hareketli grafik tasarımcısı iseniz, o zaman bu, sizin için ideal çözümdür.CINEMA 4D Broadcast, CINEMA 4D Prime’ın tüm fonksiyonlarını içermenin yanı sıra, endüstriyi yönlendiren klonlama araçları, global illumination gibi gelişmiş render seçenekleri, 3B modeller, kameralar, ışık ayarları, video klipleri ve pek çok başka unsuru da içermektedir.

CINEMA 4D R17 YENİLİKLERİ
Öğrenimi ve Kullanımı Kolay, Güvenilir, Hızlı ve En Son Teknoloji
Bu tabirlerin her versiyonda kullanılmasının bir nedeni var – ve bu gelenek Release 16 ile devam etmekte! Bunlar, müşterilerimizin daima varlığına güvendiği ve Maxon müşterileri ve CINEMA 4D kullanıcılarının memnuniyetinin garantileridir.
Sculpting
CINEMA 4D Studio Release 16 ve BodyPaint 3D’de bulunan tamamen entegre Sculpting sistemi ile organik modelleme son derece kolaylaştırıldı. Herhangi bir baz modeli sanal kile dönüştürüp, çekme, çimdikleme, yumuşatma, bıçak veya sıyırma komutlarını kullanarak şekillendirin. Gelişmiş simetri araçları tek bir darbenizi çoklu eksenlerde hatta dairesel şekillerde aynalamanızı sağlar. İnce detaylar damgalar ve kalıplar ile uygulanabilir ve çalışma bölgenizi maskeler uygulayarak odaklayabilirsiniz. Heykel oluşturma çalışmanızı hiyerarşik bir katman sistemi ile organize edebilir ve her katmana farklı maskeler ve kuvvetler uygulayabilirsiniz. Son olarak, oluşturulan ağınıza direkt doku, animasyon ve render uygulayabilir veya düşük çokgenli bir modele displacament ve normal mapler ile bake edebilirsiniz.
Modelleme
Yeni, interaktif çalışma düzlemi modları, dinamik rehberler ve tamamen yeniden tasarlanmış yakalama sistemi ile, çok daha hızlı ve çok daha kesin çalışın. Çalışma düzleminizi dünya eksenine, kameraya veya mevcut seçime kolaylıkla hizalayın, ardından kolaylıkla yakalaşarı gerçekleştirin veya genel koordinatları, çalışma alanı yönlenmesine göre ayarlayın. Direkt görünümde doğrusal veya alansal rehberler çizin veya her bileşende oluşturulan dinamik rehber çizgilerini kullanın. Objeler veya bileşenleri, farenin sağ tuşunun basılı olması ile kolaylıkla seçebilirsiniz.
Animasyon
CINEMA 4D R16 içerisindeki kamera, dinamik ve karakter araçlarındaki gelişmelerle animasyon iş akışınızı hızlandırın. Yeni Motion Camera sistemini kullanarak, kamera konumlarını hızla dönüştürün ve dinamik kamera animasyonları oluşturun. CINEMA 4D Broadcast ve Studio’da, gerçekçilik ve dinamikler üzerinde aerodinamik kuvvetler, plastik yaylar ve kırılma konnektörlerinin yanısıra dinamikler üzerinde daha da gelişmiş Xpresso kontolleri ile daha fazla kontrole sahip olun. Geliştirilmiş rig’ler ve Character objesinin arttırılan yetenekleri ika karakterleriniza hayat verin.
 
Render
CINEMA 4D R16 ile daha yüksek render gerçekçiliği ve kompoze kontrolüne sahip olun. Yeni shaderler kullanarak ahşap dokusu, eskime efektleri ve normal mapleri canlandırın. Multiple Importance Sampling ve radiosity maps ile daha hızlı, daha kesin GI hesaplamalarının keyfini sürün. Render’larınız üzerinde Picture Viewer’da post efekt olarak gelen renk derecelendirmesi ile daha fazla kontrol sahibi olun ve position pass ile kompoze çalışmalarınızı optimize edin.
İş Akışı
R16, Adobe Photoshop, Adobe After Effects ve Nuke gibi anahtar uygulamalarla veri takasında etkileyici gelişmeler sunmaktadır. Artık, çoklu 3B objelerinizi, ışıklarınızı ve dokularınızı direkt Adobe Photoshop’da açabilirsiniz. 3D sahnelerinizi After Effects ile entegre edebilmeniz için yeni seçenekler eklendi. Multi-pass kompozitinizi otomatik olarak multi-layer OpenEXR desteği ile oluşturan yeni, NUKE bağlantısı eklendi.
Arayüz
CINEMA 4D R16 arayüzü ve iş akışındaki çeşitli gelişmeler sayesinde daha hızlı ve verimli çalışın. Çok daha çekici ve kullanışlı 3B görüntüyü, yeni obje işaretleme ve dış konturunu gösterme ve gelişmiş OpenGL gölgeler ile daha da çok seveceksiniz. Yeni spot ışığı stili Commander ile komutlara ve etiketlere kolayca erişin. Yeni kompozisyon yardımcıları sahnenizi ızgaralar veya altın spirallerle düzenlemeniz ve yeni kamera odak seçicisini kolayca kullanabilmeniz için eklendi. Arapça tercih edenler, CINEMA 4D arayüzünün keyfini kendi lisanlarında ve özellikle tasarlanan sağdan sola ekran düzenlemesi modunda süreceklerdir.
Yazılım Adresi:http://link.tl/rzhR
İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8 / 10 (x64)

Buradan İndirebilirsiniz  |  Turbobit  |

 


 

 

Dosya Nasıl İndirilir  |  Turbobit NitroFlare  Hitfile  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 5.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: -1 (from 1 vote)
Maxon Cinema 4D Studio R17.048 Portable, 5.5 out of 10 based on 2 ratings

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: