Kas 08

MailWasher 3

MailWasher Pro 7.7.0 | 11 MB

MailWasher e-posta sunucuları üzerinde doğrudan çalışabilmek için tasarlanmış kullanışlı bir yazılımdır. Başka bir deyişle halihazırda kullandığınız bir e-posta istemcisiyle aynı işi yapacağını söyleyebiliriz. Ama kullanıyor olduğunuz e-posta istemcileriyle MailWasher  arasında önemli bir fark vardır. E-Posta sunucunuza gelen mesajları MailWasher  ile indirmeden silebilir veya size e-posta gönderen kişiye posta gönderilen adresin geçersiz olduğu şeklinde bir e-posta gönderebilirsiniz.

MailWasher 1

E-Posta sunucunuza gelen tüm e-postalarla ilgili bilgileri sizin için toplayan ve analiz eden MailWasher , toplanan bu bilgiler sayesinde gelen her farklı e-posta için hangi işlemlerin yapılması gerektiğine karar vermenize olanak sağlar. Bu şekilde belirlemiş olduğunuz farklı e-posta grupları; indirilir, silinir, rapor edilir veya otomatik geri dönüş yapılır.

MailWasher 2

Gereksiz, gereğinden büyük eklere sahip olan ve zararlı yazılımlar içeren e-postalar için ilk savunma hattını oluşturuyor diyebileceğimiz başarılı bir yazılım olan MailWasher‘ı mutlaka denemenizi öneririm.

İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8, 10 (32 / 64 bit)

Buradan İndirebilirsiniz  |  Turbobit  |  Userscloud  |

 


 

 

Dosya Nasıl İndirilir  |  Turbobit NitroFlare  Hitfile  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: