Eki 31

Imagenomic

Imagenomic Professional Plugin Suite 1409 | 9,2 MB

Imagenomic Profesyonel Plugin Suite Adobe Photoshop, Photoshop Elements ve Lightroom 3 plugins tüm seti ile güncellendi.

Noiseware dijital fotoğraf gürültü düzeltme, ya da sadece Denoising için iyi bir araç
Portre doku, saç, kaş, kirpik vb gibi diğer önemli portre detayları korurken, seçici cilt kusurlarını ortadan kaldırmak için izin verir
Realgrain film araçlarının yanı sıra tonları ve tonlar düzenlenmesini taklit ederek eski klasik fotoğrafın altında bir dijital görüntü stilize sağlar.

Imagenomic Professional Plugin Suite

Imagenomic

Şirket, Imagenomic RealGrain 2.0.1 build 2011 sürümünü yayımladı Adobe Photoshop için eklentinin son sürümü, eklenti filmin farklı türleri için tonları ve tonlar düzenlenmesini, özelliği simüle ederek eski klasik fotoğrafın altında bir dijital görüntü stilize sağlar.Efekti oluştururken film, tarama çözünürlüğü ve resmin görünümünü etkileyen diğer faktörler tipine dayalı olabilir.

RealGrain 2.0.163

RealGrain kullanıcıları otomatik olarak görüntünün fiziksel boyutuna göre detay (ayrıntı) seviyesini ayarlamanıza olanak sağlar, dinamik görüntü boyutları değişen doğru tahıl desenler oluşturur. Yüksek kaliteli şablonları set hazır, özel efektler uygulamak ve profesyonel filmlerden biri tarafından çekildi gibi sanki böyle bir şekilde bir dijital görüntü dönüştürmek için olanak sağlıyor, o renk ve siyah-beyaz vefilm tanınmış çeşitleri stilize sağlayacak

Imagenomic RealGrain

Imagenomic RealGrain 2.0.1 build

Noiseware 5.0.3

 Noiseware Professional Pro dijital fotoğraflardaki gürültüleri ortadan kaldırmak için tasarlanmış grafik editörü Adobe Photoshop için en iyi eklentilerden biri.

Intelliprofile

Noiseware 5.0.3 build

5

Portraiture, can sıkıcı ve bıktırıcı seçmeli maskelemeyi ve piksel piksel işlem yapma zorunluluğunu ortadan kaldırarak mükemmel bir portre rötuşlaması sağlar. Ten, saç, kaş ve kirpik dokusunu, bozmadan kusurları akıllıca kaldırır ve yumuşatır.

Imagenomic Portraiture

Özellikler:
Otomatik ten düzleştirme
Ten rengi maskelemesi
Seçmeli ve çoklu önizleme
Windows ve Mac OS X desteği
Otomatik ten düzleştirme
Ten rengi maskelemesi
Seçmeli ve çoklu önizleme
Windows ve Mac OS X desteği

Masaüstü Fotoğraf Rötuşlama Eklentisi

İstediğiniz Link’ten Dosyayı İndirebilirsiniz.

Dosya Nasıl İndirilir Turbobit  |  Nitroflare  |

 

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
Imagenomic Professional Plugin Suite 1409 for PS & PE, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: