Ara 17

Engelmann Media Photomizer Pro 2.0.16.1204 | 30 MB

En iyi kameralardan bile ortalama fotoğraf performansı yakalayanların hayatını kurtaran araçlardan bir tanesi de Photomizer 2. Dijital ortamda bu dosyalar üzerinde yapılan düzeltme işlemleri gerçekleştiren ve fotoğraf görünümünü optimize eden programlar dediğimiz zaman akla gelen en pratik çözüm yollarından biri olan Photomizer, yeni versiyonuyla birlikte daha da kolay kullanımı sayesinde amatör fotoğrafçıların en yakın dostu olacak kapasiteye sahip.

Sadece bir kaç tıklamayla bile gözle görünür değişiklik yaratıp fotoğraflarınızı güzelleştiren Photomizer 2, sizlere büyük bir fotoğraf arşivini de hızlıca düzeltme imkanı tanımış oluyor. Ayarlanabilen düzeltme seçenekleri sayesinde uygulamak istediğiniz işlemler hemen elinizin altında olacaktır.

Normalde beğenmeyip sileceğiniz fotoğraflar bile kaliteli bir retuştan sonra kıymetli bir anı olmayı başarıyor. Görüntüde yer alan istenmeyen sisler otomatik olarak uzaklaştırılabiliyor ve ışık ile renk düzenlemeleri görüntü kalitesini ciddi ölçüde arttırıyorlar. Tecrübeli kullanıcıların sizler için hazırladığı kullanım profilleri eşliğinde profesyonel fotoğrafçıların araç setleri arasından seçim yapıp hızlıca daha mükemmel sonuçlara ulaşmanız mümkün. Photomizer 2, tecrübeli ve tecrübesiz herkesin işine yarayabilecek kullanışlı bir program.

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10

Buradan İndirebilirsiniz  |  Turbobit  |  Nitroflare  |

 


 

Dosya Nasıl İndirilir  |  Turbobit  |  Nitroflare  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +1 (from 1 vote)
Engelmann Media Photomizer Pro 2.0.16.1204 Türkçe, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: