Ara 01

Easy DVD Player

Easy DVD Player 4.6.8.2149 | 36 MB

Her seviyeden bilgisayar kullanıcı tarafından hiç zorluk çekmeden kullanılabilecek olan bir DVD oynatma ve izleme programı olan Easy DVD Player, DVD ve Blu-ray’ler dışında bilgisayarınız üzerinde yer alan video dosyalarını oynatmanıza da olanak tanır.

Easy DVD Player

Oldukça modern ve temiz bir arayüze sahip olan program içerisinde yer alan dosya yöneticisi yardımıyla DVD filmlerinizi açabilir veya sürükle bırak methodu yardımıyla bilgisayarınız üzerinde yer alan video dosyalarını oynatabilirsiniz.

Sıradan medya oynatıcılar üzerinde yer alan oynatma, durdurma, ses ayarları, geri sarma ve ileri sarma gibi tüm temel fonksiyonlara sahip olan program tam ekran oynatmayı da desteklemektedir.

Easy DVD Player 1

Ayrıca altyazı desteği, ekran görüntüsü alma, video çözünürlüğü değişitme, arka plan resmi değiştirme ve daha birçok gelişmiş özellik de Easy DVD Player içerisinde yer almaktadır.

Oldukça iyi bir tepki süresine sahip olan program, sistem kaynaklarını orta düzeyde kullanmaktadır. Testlerim sırasında herhangi bir donma veya kilitlenme yaşamadığım program sahip olduğu kısayol tuş desteği sayesinde de oldukça kullanışlıdır.

Yazılım Adresi: http://link.tl/rDWm

Buradan İndirebilirsiniz  |  Turbobit  |  Salefiles  |

 


 

 

Dosya Nasıl İndirilir  |  Turbobit NitroFlare  Hitfile  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: