Oca 04

Driver Genius Professional 12

Driver Genius Professional 12.0.0.1332 | 21.4 MB

Driver Genius Professional, bilgisayar kullanıcılarının sistemleri üzerinde yer alan donanımlara ait sürücüleri bulabilecekleri, kurabilecekleri, güncelleyebilecekleri ve yedekleyebilecekleri güçlü bir sürücü kurma ve yedekleme yazılımıdır.Şüphesiz ki birçok bilgisayar kullanıcısı için bilgisayarları üzerinde yer alan donanımlara ait uygun sürücüleri bulmak ve kurmak oldukça karmaşık bir görevdir. Driver Genius Professional, acemi bilgisayar kullanıcılarından tutun da profesyonel bilgisayar kullanıcılarına kadar her kesimden kullanıcı tarafından kolayca kullanılabilecek mükemmel bir programdır.

Driver Genius Professional

Oldukça sade ve kolay kullanılabilir bir kullanıcı arayüzünü kullanıcılara sunan programın en güzel özelliklerinden bir tanesi de sisteminiz üzerinde yer alan sürücüleri yedekleyebilir ve olası bir format işlemi sonrasında tüm sürücülerinizi birkaç tıklamayla hızlı bir şekilde geri yükleyebilirsiniz. Ayrıca sisteminiz üzerinde yer alan geçmiş tarihli sürücüleri belirleyebilir ve bu sürücülere ait yeni güncelleme paketlerini yine tek bir tıklamayla bilgisayarınız üzerine yükleyebilirsiniz.

Tüm bunların dışında bilgisayarınız üzerinde yüklü olan sürücüleri otomatik olarak tarayan program, hem sistem bilgisini görmenize hem de sistem üzerinde yer alan sürücülerden belirlediklerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlamanıza olanak sağlar.

Oldukça gelişmiş bir sürücü yedekleme fonksiyonuna sahip olan program, kendi belirleyeceğiniz sürücüleri zip formatında yedeklemenize ve daha sonra bu zip arşivlerini doğrudan bilgisayarınız üzerine yüklemenize olanak sağlar. Bu sayede program bilgisayarınız üzerinde yüklü olmasa bile sürücülerinizi sorunsuz bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Buradan İndirebilirsiniz  |  Turbobit  |  Keep2share  |


 

 

Dosya Nasıl İndirilir Görsel Anlatım  | Uploaded.ToTurbobit  |  Keep2share  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: