Kas 23

Corel Painter

Corel Painter Essentials v5.0 | 203 MB

Corel Painter Essentials 5 ev kullanıcıları için tasarlanmış kullanımı kolay bir resim stüdyo programı. Çizim, boyama gibi işlemleri sizin için kolaylaştıran bu program aynı zamanda fotoğraflarınızı tablolara çevirmeniz için gerekli tüm araçları size sunuyor. 2 yeni çalışma alanı ile çizim ve boyama işlemlerinde gereksinim duyabilceğiniz tüm araçlar parmağınızın ucunda.

İster fotoğraflarınızı boyama tablolarına dönüştürün veya çizim yada sıfırdan boş bir sayfada yeni bir resim boyama işlemine başlayın bu yazılım evinizde profesyonel çalışmalar yapabilmeniz için size tüm olanakları sağlıyor. Program dünyada en çok tercih edilen ve en güçlü resim düzenleme araçlarından biri olan Corel Painter tabanına kurulmuş resim editörü. Dijital resim dünyasına giriş yapmanız için en ideal programlardan biri.

Versiyon 4 ile birlikte Corel Painter Essentials 5 yatay düzlemde yeni özellikler içeriyor. Fotoğraf ve boyama alanları yeniden dizayn edilmiş durumda, Smart Stroke teknolojisi eklenmiş ve dosya formatlarında güncellemeler yapılmış. Fırça çizicisi, karıştırma paleti, tablet destekleri ve Magic Wand (Sihirli Değnek) aracı bu yeni sürümde karşımıza çıkan en önemli değişiklikler. Tamamen yenilenen çalışma alanı ile renk seçimide zenginleştirilmiş durumda. Farklı fırça, medya ve kağıtlar da keşfedeğiniz bu sürüm barındırdığı video anlatımları ve kullanıcı rehberi ile size çok yardımcı olacak.

Corel Painter

Özellikler:

– Fotoğraf Boyama
Yeni! Yeniden dizayn edilen Fotoğraf Boyama alanı sizlere fotoğraflarınızı hazırlarken gereken araçlara en kolay yoldan ulaşmanız için uygun hale getirilmiş durumda.
Yeni! Smart Stroke Teknolojisi akıllı fırça darbeleri ve hazır boyama stilleri ile fotoğrafınızı otomatik boyarken size benzersiz sonuçlar elde etmenizi sağlıyor.
Yeni! Güncellenen dosya formatları ile Corel Painter Essentials 4 kaynak resminiz ile çizimlerinizi beraber saklarken, düzenlemek için projelerinize dönüşlerinizi daha kolay hale getiriyor.

– Çizim ve Boyama
Yeni! Brush Drawer özelliği ile örnek fırça darbeleri karşınızda, uygun fırçayı seçmek daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Yeni! Karıştırma Paleti renkleri karıştırarak kendi istediğiniz özgün renklerinizi yaratmanıza ve elde etmenize yardımcı oluyor.
Yeni! Yenilenen renk paleti tek bir tıklama ile istediğiniz rengi seçmenize olanak tanıyor.
Yeni! Tablet desteği yenilenen çalışma alanı özellikleri ile birlikte daha büyük ikon, butonlar ve kaydırıcıları yönlendirmeyi kolaylaştırıyor.
Yeni! Magic Wand aracı fotoğraf ve resimler üzerindeki seçimlerinizi kolaylaştırıyor.
Yeni! Kağıt seçici sizlere kağıt örneklerine ve geçerli renklerin görünümlerine kolay ulaşım yapmanızı sağlıyor.
Yeni! 32 Undo (Geri Al) seviyesi ile çalışmalarınızın daha önceki hallerine dönme imkanınız her zaman elinizde.
Yeni! Online Yazdırma Servisi ile çalışmalarınızı Dosya Menüsünden sipariş olarak su rengi kağıtlara, veya diğer resim materyellerine bastırın.

Corel Painter Essentials

İstediğiniz Linkten Dosyayı İndirebilirsiniz

Dosya Nasıl İndirilir Görsel Anlatım  |  Letitbit Turbobit  |  Uploaded.To  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
Corel Painter Essentials 5.0, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , , , , , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: