Mar 15

Corel Painter

Corel Painter 2016 15.1.0.740 | 341 MB

Gerçek hayattaki resim materyallerini mükemmel bir şekilde simule eden ve gerçek hayatta olmayan hayali resim materyallerini içeren, etkileyici düzeyde hassas, gerçekçi Natural-Media® seçeneklerini inceleyin. Painter® 2016 ile, Audio Expression, akıllı fotoğraf klonlama, etkileyici kompozisyon araçları, fizikten ilham alan parçacık fırçaları, uygulama içi eğitiminin benzersiz harmonisini deneyimleyin—tümü yüksek çözünürlükte.

Ses göre davranan Audio Expression fırçalarıyla, duyular senfonisinde mest olun. Nefis Natural-Media® fırça darbelerini, neşeli serpiştirmeleri ve kağıt döndürmeyi deneyimleyin. Particles özelliğini Real Watercolor, Liquid Ink ve Impasto ile birleştirerek daha fazla fırça varyasyonu elde edin ve resminizi inceleyenleri etkileyecek sonuçlara daha kısa sürede kavuşun.

Corel Painter 2016

Painter’ı çalıştırdığınızda, yeniden tasarlanan, yeni eğitimler içeren Hoşgeldiniz Kitabı sizi karşılar. Yeni bir kanvas açın ve esnek arayüz renk şeması, yüksek çözünürlük, sunum modu ve arayüz özelleştirme olanağıyla mükemmel boya ortamınızı oluşturun. Fırçalarınızı stilinize uydurmak için yeni Fırça Püfleri ve Görsel Araç İpuçlarıyla denemeler yapın.

Adobe Photoshop fırçalarınızı Painter’a aktarın ve Painter’ın fırça kontrollerini kullanarak yeni, mega fırçalarınızı oluşturun. Yeni Custom Toolbox özelliğiyle favori fırçalarınızı ve medyanızı diğerleriyle paylaşın. Sonraki boyama projeniz için hayali özel fırçaları keşfetmek için ek Fırça Paketlerine göz atın.

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 (64 bit)

Buradan İndirebilirsiniz  |  Turbobit  |  Nitroflare  |

 


 

 

Dosya Nasıl İndirilir  |  Turbobit  |  Nitroflare  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +1 (from 1 vote)
Corel Painter 2016 15.1.0.740, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: