Mar 05

Avast! 2015 Internet Security 10.2.2214

Avast! 2015 Internet Security 10.2.2214 | 192 MB

Avast Internet Security bilgisayarınızı standart antivirüs yazılımlarından çok daha kapsamlı bir şekilde koruyabilme yeteneğine sahip olan bir güvenlik yazılımıdır.

Standart antivirüs yazılımları sadece bilgisayarınıza sızmaya çalışan virüsleri tespit etme ve virüs temizleme işlemlerinde size yardımcı olmaktadırlar. Fakat virüsler haricinde kişisel bilgi hırsızlığı ve internet üzerinde transfer edilen verilerin çalınması gibi problemler çok ciddi kayıplara yol açabilmektedir. İnternet güvenliği sağlanmayan bir bilgisayarda sosyal medya hesaplarının şifrelerinin çalınmasının yanında internet alışverişlerinde dolandırıcılık gibi maddi kayıba yol açan durumlar da oluşabilmektedir.

İşte Avast Internet Security size standart virüs koruması sağlamanın yanında internet üzerindeki alışverişlerinizin ve kişisel bilgilerinizin güvenliğini de sağlama konusunda yardımcı olan, yanında birçok kullanışlı aracı da beraberinde getiren kapsamlı bir güvenlik yazılımıdır.

Avast Internet Security’in özelliklerine kısaca göz atalım:

Antivirüs ve Anti-Spyware Koruması:

Avast Internet Security bilgisayarınıza gerçek zamanlı koruma sunar ve bilgisayarınıza sızmaya çalışan virüsleri, truva atlarını (trojan) ve kötü amaçlı yazılımları sisteminize zarar vermeden tespit eder. Bunun yanında anti-spyware kalkanı ile bilgisayarınızdaki eylemlerinizi izleyerek kişisel bilgilerinizi çalmaya çalışan yazılımları da engeller.

Avast! 2015 Internet Security

Kurulum: Programın kurulumuna başlarken karşınıza Resimde görüldüğü gibi bir pencere ve iki seçenek çıkıyor yapmanız gereken “Zaten bir ürün satın aldım” kutucuğuna tıklamak ve “Lisans dosyası gir” seçeneğini seçmek ardından “Gözat” butonuna tıklayıp rar’lı dosyadan çıkardığınız “Keys” klasörüne girip uygun olan lisansı seçmek ve normal kuruluma devam etmek.

Buradan İndirebilirsiniz  |  Turbobit  |  Keep2share  |

 


 

Dosya Nasıl İndirilir Görsel AnlatımTurbobit  |  Keep2share  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: +2 (from 2 votes)

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: