Kas 30

Adobe Photoshop Lightroom

Adobe Photoshop Lightroom 5.7

Lightroom 5, dijital fotoğrafçılığı daha kolay, daha hızlı ve daha ilgi çekici bir hale getiriyor. Denemelerinizi deformasyonlara neden olmayan bir düzenleme ortamında sınır tanımaksızın yapın. Ton, kontrast, renk ve diğer ayarlar için sunulan kontrollerle çekimlerinizi mükemmelleştirin. Tüm fotoğraflarınızı etkili bir şekilde organize edin ve dilediğiniz yerde paylaşın.

Gelişmiş Düzeltme Fırçası

Lekelerin, beneklerin veya diğer dikkat dağıtan kusur ve hataların mükemmel bir çekimi bozmasına izin vermeyin. Lightroom 5’teki Gelişmiş Düzeltme Fırçası ile yalnızca fırça boyutunu değiştirmekle kalmayacak, fırçanızı hassas yollarda yönlendirebileceksiniz. İstenmeyen sahne öğeleri (hatta ince çizgiler gibi düzensiz şekillere sahip olanlar bile) kaybolup gidiyor.

Akıllı Önizlemeler

Tüm kitaplığınızı yanınızda taşımadan görüntülerle kolaylıkla çalışın. Küçük boyutlu yedek görüntüler veya tam boyutlu görüntüler oluşturun. Bu dosyalarda yapacağınız tüm ayarlamalar veya eklediğiniz tüm meta veriler otomatik olarak orijinal dosyalara uygulanır.

Geliştirilmiş fotoğraf albümleri oluşturma

Görüntülerinizi bir araya toplamanızı sağlayan güzel fotoğraf albümleri oluşturun. Lightroom 5’te bulunan çok sayıda kullanımı kolay albüm şablonunu düzenleyerek özel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Yalnızca birkaç tıklatmayla albümünüzü baskı için yükleyin.

Adobe Photoshop Lightroom 5.7

Gelişmiş siyah-beyaz dönüştürme

Siyah-beyaz görüntüleri daha güzel gösteren veya bozan tonal nitelikler üzerinde güçlü kontrol sağlayın. Görüntüleri gri tonlamaya dönüştürdüğünüzde sekiz renkli kanaldan alınan bilgileri hassas bir şekilde karıştırın.

Deformasyona neden olmayan ortam

Sınır tanımadan denemeler yapmanıza olanak veren, deformasyona neden olmayan bir ortamda yaratıcılığınızı özgürce ortaya çıkarın. Orijinal görüntüleriniz her zaman değişmeden kalır; adımlarınızı kolaylıkla geri alabilir veya herhangi bir fotoğrafın birden çok versiyonunu kaydedebilirsiniz.

Açık tonları ve gölgeleri kurtarma

Karanlık gölgelerde ve parlak ışıklı ortamlarda fotoğraf makinenizle çektiğiniz görüntülerdeki bütün ayrıntıları yansıtın. Artık zorlu ışık koşullarında mükemmel görüntüler ortaya çıkarmak için her zamankinden daha fazla güce sahipsiniz.

Ve çok daha fazlası

Diğer özellikler: Geliştirilmiş Nokta Kaldırma aracı, Yerel Ayarlama Fırçası geliştirmeleri, Büyüteç kaplama ızgaraları ve kılavuzları, PNG dosyaları için tam destek ve daha fazlası.

 Lightroom 5.7

Sistem gereksinimleri:
Intel Pentium 4 veya AMD Athlon 64
İşletim Sistemi Windows 8 Windows 7 SP1 Veya Üstü
2 GB RAM
ekran çözünürlüğü 1024 x 768 

Buradan İndirebilirsiniz  |  Letitbit  |

 

 


 

 

Dosya Nasıl İndirilir Görsel Anlatım  |  Letitbit Turbobit  |  Uploaded.To  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
Adobe Photoshop Lightroom 5.7 Final Portable, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , , , , , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: