May 31

Active Disk Image Professional Corporate

Active Disk Image Professional Corporate 7.0.4 | 274 MB

Active@ Disk Image bir veri yedekleme programıdır. İsterseniz seçtiğiniz diskleri isterseniz işletim sisteminizin tamamını yedekleyip, ilerde bir sorun yaşadığınızda tekrardan kurabilirsiniz. Program CD, DVD, Blu-ray, USB flash sürücü, hafıza kartları gibi çeşitli ortamlara yedekleme yapabilir.Bilgisayar hatası, virüs saldırısı ya da yanlış silinmeden kaynaklı sorunlar yüzünden işletim sistemi, diske ya da dosyalara erişilemiyorsa program sayesinde gerekli dosyaları tekrar yükleyip kullanabilirsiniz.

Active Disk Image

Program bir bootable (kendinden açılabilen CD/DVD) oluşturup Windows’u geri de yükleyebilir. Sabit diskin seçilen veya tüm disklerin imajı (kalıbı) alınıp, bir sorun çıktığında tekrardan o kalıbı bilgisayara geri yükleyebilirsiniz. Bu sayede kayıplarınızı en aza innDirebilirsiniz.

Önemli dosyalarınızı ya da diski yedekleyerek çeşitli risklerden dosyalarınızı korumuş olursunuz. Çünkü bir dosyayı ya da diski yedeklemek, bir sorun çıktığında veri kurtarma programlarıyla bulmaktan daha kolay, hızlı ve güvenlidir. Diskte bir bölüm bozuksa ya da bir bölüm kayıpsa terardan olduğu gibi geri yükleyip çalışmanıza kaldığınız yerden devam ederek hem zaman kazanmış hem de sıkıntıdan kurtulmuş olursunuz.

İşletim Sistemi: Windows 8.1 / 8 / 7 / Vista / Server 2003 / Server 2008 / XP

Buradan İndirebilirsiniz  |  Turbobit  |  NitroFlare  Hitfile  |

 


 

 

Dosya Nasıl İndirilir Görsel AnlatımTurbobit  |  Keep2share  |  NitroFlare  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: