Kas 15

ACE Stream Media

ACE Stream Media 3.1.1 | 75.8 MB

Ace Stream, hem sıradan internet kullanıcıları, hem de multimedya dünyasının profesyonel üyeleri için farklı ürünler ve çözümler içeren yeni nesil bir multimedya platformdur. Bu platformun en ilgi çekici özelliği ise daha önce deneyimlemediğiniz kalitede içeriklere ulaşmanıza imkan tanıması.

ACE Stream Media 1

Ace Stream özünde P2P teknolojisi ve BitTorrent protokolü üzerine kurulmuştur. Bildiğiniz gibi bu protokol yüksek boyutlu dosyaların transferi esnasında kullanılabilecek en etkili çözüm olarak gösterilmekte. Ağ üzerinden veri aktarımı yapmaya imkan sağlayan bu program son derece güvenilir temeller üzerine oturtulmuştur ve kullanım esnasında herhangi bir soruna yol açmamaktadır.

ACE Stream Media 2

Ace Stream platformu, çevrimiçi yayınlar ve gösteriler için mükemmel ses / görüntü kalitesi sunmaktadır. Buna ek olarak, ses ve görüntü dosyaları saklamak için de en etkili çözümlerden biri olarak kabul edilmekte. Daha dramatik bir şekilde özetlemek gerekirse, Ace Stream kullanıcıları herhangi bir videoyu YouTube‘daki en yüksek çözünürlüklü videolardan (1080p) on kata kadar daha net izleme şansına sahipler.

Programın Google Chrome ve Firefox tarayıcılar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş eklentileri de mevcuttur. Siz de görsel ve işitsel içerikleri oynatmak için kapsamlı bir çoklu medya oynatıcı arıyorsanız, Ace Stream mutlaka denemeniz gereken programlar arasında.

Yazılım Adresi: http://link.tl/qPTC

Buradan İndirebilirsiniz  | DirekLink  |  Salefiles  |

 


 

 

Dosya Nasıl İndirilir  |  Turbobit NitroFlare  Hitfile  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
ACE Stream Media 3.1.1 + Türkçe, 1.0 out of 10 based on 1 rating

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: