Kas 15

Acdsee Ultimate 9

Acdsee Ultimate 9.1.580 | 99 MB

ACDSee Pro 9 programının tüm fotoğraf düzenleme gücünün yanı sıra ACDSee 18’in kataloglama ve organizasyon üstünlüğü, 32-bit ve 64-bit resim desteği, parlak yeni Katmanlı Editör ile birlikte ACDSee Ultimate 9 çalıştığınız hiç bir uygulamaya benzemiyor. Katmanlı ilk dijital varlık yönetim uygulaması olarak ACDSee Ultimate 9, paralel olmayan çok sayıda yaratıcı grafik ve resim kompozisyonu ihtiyaçlarınızı karşılayacak.

Acdsee Ultimate 1

Tümü bir arada dijital varlık yöneticisi ve katmanlı editörle organizasyon ve resim düzenleme ihtiyaçlarınızı için birden fazla uygulama almanıza veya çalıştırmanıza gerek kalmayacak. ACDSee Ultimate 9 Edit modundaki fotoğraf düzenleme ayarları ile katmanları birleştirir, GPU-ivmelendiricili işlem yapar, 32-bit ve 64-bit şeffaflık desteği sağlar.

Acdsee Ultimate 2

Kompozisyon oluşturmak için resimleri içe alın. Boş bir resim oluşturarak resimleri ve efektleri ekleyerek manzara ve portre kollajları oluşturun. Öznesi aynı olan ama farklı açılardan çekilen iki resmi birleştirerek en iyisini elde edin. Resmin öznesini güzel görünecek şekilde değiştirin. Orijinal reklamlar, yenlikçi grafikler ve güçlü sanatsal görseller elde etmek için çizim ve seçim araçlarını kullanın.

Acdsee Ultimate 3

Acdsee Ultimate 4

Yazılım Adresi: http://link.tl/qOez

Buradan İndirebilirsiniz  |  Turbobit  |  Salefiles  |

 


 

 

Dosya Nasıl İndirilir Turbobit NitroFlare  Hitfile  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: