Haz 20

Abvent Artlantis Studio 6.0.2.12 Final | 505 MB

Mimarlara ve tasarımcılara kendi tasarımlarının gerçekçi görüntülerini sunan örüntüleme (rendering) yazılımı Artlantis 6, güçlü performansı ve tasarımlara hayat veren renk, doku ve malzeme zenginliğiyle herkesi şaşırtacak. Artlantis 6, etkileşimli öngörünüm penceresi ile kullanıcıya projesi üzerinde yapmak istediği değişikliklerin etkisini önceden görme olanağı sunuyor.

Üç boyutlu görüntüleme (3D rendering) yazılımlarında güçlü teknolojisiyle tanınan Abvent’in yeni yazılımı Artlantis 6, mimar ve tasarımcıların düşlerindeki mekanlara hayat veriyor. Üç boyutlu tasarlanmış projeleri fotoğraf gerçeklikliğinde sunan gelişmiş ve verimli yazılım araçlarıyla Artlantis 6, dünyanın önde gelen bilgisayar destekli tasarım (CAD) ve yapı bilgi sistemi (BIM) yazılımlarıyla entegre çalışabiliyor. Ülkemizde Bilkom tarafından pazara sunulan üç boyutlu mimari yazılımı ArchiCAD ile de entegre çalışan Artlantis, DXF, DWG, 3DS, DWF, OBJ ve FBX gibi bu alanda bilinen birçok dosya tipine de destek veriyor.

Artlantis, tasarımcıların farklı ihtiyaçlarına seslenen iki temel uygulama olarak kullanıcıya ulaşıyor. Mimarlar, iç mekan tasarımcıları, kent planlamacıları, peyzaj mimarları ve sergi alanı düzenleyenler gibi profesyonellerden oluşan bir gruba seslenen Artlantis Render, kullanıcının çok yüksek kalitede örüntüleme (rendering) ihtiyaçlarını karşılıyor. Artlantis Studio ise sıra dışı yüksek çözünürlüklü görüntülemenin yanı sıra dinamik örüntülemede kullanılan iVisit 3D panoramaları, VR nesneleri ve animasyonlar gibi etkileşim ve hareket sağlayan bazı yazılım araçlarıyla kullanıcıya geniş bir özgürlük sağlıyor.

Önceki sürümlerde olduğu gibi Artlantis 6’ın etkileşimli öngörünüm penceresi ile kullanıcı, kendi özel ayarlarının proje üzerindeki görsel etkisini kolaylıkla izleme şansına sahip bulunuyor. Yeni ve gelişmiş örüntüleme motoru kullanıcılara üç boyutlu öngörüntüleme penceresinde doğrudan ışınsal imajlar üretme ve böylece görüntünün son halini önceden elde ederek zamandan kazanma avantajı sağlıyor.

Önerilen sistem konfigürasyonu:

Intel Core i7, Haswell tipi, 8 Çekirdek.
RAM: 16 GB.
Windows 7 veya 8.1. 64-bit sürümü
Grafik kartı 2 GB, OpenGL.
X 1080 1920 ekran çözünürlüğü.

Buradan İndirebilirsiniz  |  Turbobit  |

 


 

 

Dosya Nasıl İndirilir  Turbobit  |  Nitroflare  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: