Kas 01

YouTube Song Downloader

Abelssoft YouTube Song Downloader Plus 2015 11.8 | 40 MB

YouTube Song Downloader, YouTube videolarını bilgisayara kaydetmek için kullanabileceğiniz bir YouTube MP3 indirme ve YouTube video indirme programıdır.

Reklam destekli bu online video indirici program kullanım için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Program arayüzünün sunduğu kullanışlı özellikler ile tarayıcı kullanmadan video indirebilmeye olanak tanımaktadır.

Programın müzik arama özelliği sayesinde programın arayüzü üzerinden müzik parçalarını arayabilir, aynı arayüz üzerinden listelenen videoları indirebilirsiniz. Müzik arama özelliği kapsamındaki albüm arama özeliği müzik arama özelliğini daha da kolay hale getirerek dilediğiniz videoyu saniyeler içerisinde indiriebilmenizi sağlar.

Programın bir diğer kullanışlı özelliği ise önizleme özelliğidir. Bu özellik sayesinde indireceğiniz videolara önceden göz atarak hangi dosyayı indireceğinizden emin olabilirsiniz.

Program farklı formatlarda kayıt imkanı da sunmaktadır. Programla seçtiğiniz YouTube videolarını MP3, OGG ses dosyaları ya da FLV, AVI, MP4 video dosyaları şeklinde kaydedebilirsiniz.

Yazılım Adresi: https://www.abelssoft.de/en/windows

Buradan İndirebilirsiniz  |  Turbobit  |  Userscloud  |

 


 

 

Dosya Nasıl İndirilir Turbobit NitroFlare  Hitfile  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: -1 (from 1 vote)
Abelssoft YouTube Song Downloader Plus 2015 11.8, 1.0 out of 10 based on 1 rating

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , , , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: