Ara 27

Abelssoft PC Fresh

Abelssoft PC Fresh 2015 | 22.3 MB

PC Fresh bilgisayarınızı olabilecek en yüksek performansla çalıştırmak için kullanabileceğiniz bir bilgisayar performansı arttırma programıdır.

PC Fresh bünyesinde barındırdığı optimizasyon araçları sayesinde bilgisayar hızlandırma yeteneğine sahiptir. Program hem bilgisayar açılışında hem de normal çalışma sırasında etkili olabilmektedir.

Abelssoft PC Fresh 1

Program bellek optimizasyonu modülü ile gereksiz bellek kullanımlarını engeller ve uygulamalarınız için sürekli kullanılabilir bellek sağlar. Bu da aynı anda çok uygulama çalıştırırken bilgisayarınızın takılmamasını sağlar.

PC Fresh disk optimizasyonu aracı sayesinde gereksiz kullanılan sabir disk bölümlerini tespit eder ve sabit diskin daha verimli çalışması için gerekli önlemleri alır. PC Fresh disk birleştirme aracı sabit diskinizin sürekli zinde olmasını sağlar.

Abelssoft PC Fresh 2

Programın sahip olduğu bellek optimizasyonu ve disk optimizasyonu araçlarının yanında sahip olduğu başlangıç yöneticisi Windows ile birlikte otomatik olarak başlayan programları kontrol etmenize imkan tanır. Böylece ihtiyacınız olmayan uygulamaları devre dışı bırakarak açılış hızlandırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Program normal yollarla takibi mümkün olmayan Windows hizmetlerini görüntülemenize izin verir ve ihtiyaç olduğunda bu hizmetleri sonlandırmanıza imkan tanır. Böylece ileri seviye performans arttırma işlemleri uygulayabilirsiniz.

Yazılım Adresi:  http://link.tl/sFfl

Buradan İndirebilirsiniz  |  Turbobit  |  Salefiles  |

 


 

 

Dosya Nasıl İndirilir  |  Turbobit  |  Salefiles  |

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 2 votes)

Benzer yazılar

written by admin \\ tags: , , , , , ,


Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

%d blogcu bunu beğendi: